Lz-30423.16.0 | Palmer, Lizzo Adare - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30423.16.0 |
| Pattern Name | Palmer |
| Collection | Lizzo Adare |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 70%;CUPRO - 30% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30423.16.0 | Palmer, Lizzo Adare - Kravet Design Fabric
Lz-30423.16.0 | Palmer, Lizzo Adare - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30423.16.0 |
| Pattern Name | Palmer |
| Collection | Lizzo Adare |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 70%;CUPRO - 30% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Original: $352.80
-65%$352.80
$123.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30423.16.0 |
| Pattern Name | Palmer |
| Collection | Lizzo Adare |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 70%;CUPRO - 30% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |












