Lz-30426.07.0 | Ross, Lizzo Adare - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30426.07.0 |
| Pattern Name | Ross |
| Collection | Lizzo Adare |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30426.07.0 | Ross, Lizzo Adare - Kravet Design Fabric
Lz-30426.07.0 | Ross, Lizzo Adare - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30426.07.0 |
| Pattern Name | Ross |
| Collection | Lizzo Adare |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Solid |
Original: $381.15
-65%$381.15
$133.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30426.07.0 |
| Pattern Name | Ross |
| Collection | Lizzo Adare |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Solid |












