Lz-30427.19.0 | Forum, Lizzo Forum - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30427.19.0 |
| Pattern Name | Forum |
| Collection | Lizzo Forum |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 90%;POLYAMIDE - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30427.19.0 | Forum, Lizzo Forum - Kravet Design Fabric
Lz-30427.19.0 | Forum, Lizzo Forum - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30427.19.0 |
| Pattern Name | Forum |
| Collection | Lizzo Forum |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 90%;POLYAMIDE - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Original: $259.88
-65%$259.88
$90.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30427.19.0 |
| Pattern Name | Forum |
| Collection | Lizzo Forum |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 90%;POLYAMIDE - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |












