Lz-30428.05.0 | Lezna, Lizzo Lezna - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30428.05.0 |
| Pattern Name | Lezna |
| Collection | Lizzo Lezna |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | RECYCLED FR POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30428.05.0 | Lezna, Lizzo Lezna - Kravet Design Fabric
Lz-30428.05.0 | Lezna, Lizzo Lezna - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30428.05.0 |
| Pattern Name | Lezna |
| Collection | Lizzo Lezna |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | RECYCLED FR POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30428.05.0 |
| Pattern Name | Lezna |
| Collection | Lizzo Lezna |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | RECYCLED FR POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |












