Lz-30435.03.0 | Rosetta, Lizzo Ancestry - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30435.03.0 |
| Pattern Name | Rosetta |
| Collection | Lizzo Ancestry |
| Width | 54.4" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30435.03.0 | Rosetta, Lizzo Ancestry - Kravet Design Fabric
Lz-30435.03.0 | Rosetta, Lizzo Ancestry - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30435.03.0 |
| Pattern Name | Rosetta |
| Collection | Lizzo Ancestry |
| Width | 54.4" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30435.03.0 |
| Pattern Name | Rosetta |
| Collection | Lizzo Ancestry |
| Width | 54.4" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |












