Lz-30438.09.0 | Medea, Lizzo Epic - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | LZ-30438.09.0 |
| Pattern Name | Medea |
| Collection | Lizzo Epic |
| Width | 114" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30438.09.0 | Medea, Lizzo Epic - Kravet Couture Fabric
Lz-30438.09.0 | Medea, Lizzo Epic - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | LZ-30438.09.0 |
| Pattern Name | Medea |
| Collection | Lizzo Epic |
| Width | 114" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |
Original: $404.78
-65%$404.78
$141.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | LZ-30438.09.0 |
| Pattern Name | Medea |
| Collection | Lizzo Epic |
| Width | 114" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |












