Lz-30442.01.0 | Bubo, Lizzo Terai - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | LZ-30442.01.0 |
| Pattern Name | Bubo |
| Collection | Lizzo Terai |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 14.75" |
| Horz. Repeat | 13.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 51%;VISCOSE - 42%;POLYESTER - 7% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30442.01.0 | Bubo, Lizzo Terai - Kravet Couture Fabric
Lz-30442.01.0 | Bubo, Lizzo Terai - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | LZ-30442.01.0 |
| Pattern Name | Bubo |
| Collection | Lizzo Terai |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 14.75" |
| Horz. Repeat | 13.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 51%;VISCOSE - 42%;POLYESTER - 7% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Original: $483.53
-65%$483.53
$169.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | LZ-30442.01.0 |
| Pattern Name | Bubo |
| Collection | Lizzo Terai |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 14.75" |
| Horz. Repeat | 13.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 51%;VISCOSE - 42%;POLYESTER - 7% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












