M1724 | Medley, Akina Sage Floral - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1724 |
| Pattern Name | Akina Sage Floral |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



M1724 | Medley, Akina Sage Floral - Brewster Wallpaper
M1724 | Medley, Akina Sage Floral - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1724 |
| Pattern Name | Akina Sage Floral |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $23.10
-65%$23.10
$8.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1724 |
| Pattern Name | Akina Sage Floral |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















