M95676 | Medley, Meilani Green Palm Landscape - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M95676 |
| Pattern Name | Meilani Green Palm Landscape |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



M95676 | Medley, Meilani Green Palm Landscape - Brewster Wallpaper
M95676 | Medley, Meilani Green Palm Landscape - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M95676 |
| Pattern Name | Meilani Green Palm Landscape |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M95676 |
| Pattern Name | Meilani Green Palm Landscape |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |























