M95680 | Medley, Santina White & Silver Trellis - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M95680 |
| Pattern Name | Santina White & Silver Trellis |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 1.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



M95680 | Medley, Santina White & Silver Trellis - Brewster Wallpaper
M95680 | Medley, Santina White & Silver Trellis - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M95680 |
| Pattern Name | Santina White & Silver Trellis |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 1.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Trellis |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M95680 |
| Pattern Name | Santina White & Silver Trellis |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 1.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Trellis |























