Ma35499M | Opulent Accents, Crystal Lake Wall Mural - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35499M |
| Pattern Name | Crystal Lake Wall Mural |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | 0 |
| Repeat | " |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 4 panels - Measures 6-ft 11.5-in wide by 8-ft 10.3-in long when assembled |
| Color | Grey |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ma35499M | Opulent Accents, Crystal Lake Wall Mural - Antonina Vella Wallpaper
Ma35499M | Opulent Accents, Crystal Lake Wall Mural - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35499M |
| Pattern Name | Crystal Lake Wall Mural |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | 0 |
| Repeat | " |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 4 panels - Measures 6-ft 11.5-in wide by 8-ft 10.3-in long when assembled |
| Color | Grey |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35499M |
| Pattern Name | Crystal Lake Wall Mural |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | 0 |
| Repeat | " |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 4 panels - Measures 6-ft 11.5-in wide by 8-ft 10.3-in long when assembled |
| Color | Grey |
| Theme | Novelty |
























