Ma35510 | Opulent Accents, Marquetry Grey Tile - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35510 |
| Pattern Name | Marquetry Grey Tile |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ma35510 | Opulent Accents, Marquetry Grey Tile - Antonina Vella Wallpaper
Ma35510 | Opulent Accents, Marquetry Grey Tile - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35510 |
| Pattern Name | Marquetry Grey Tile |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35510 |
| Pattern Name | Marquetry Grey Tile |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
























