Ma35531 | Opulent Accents, Sculpted Floral Beige Relief - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35531 |
| Pattern Name | Sculpted Floral Beige Relief |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ma35531 | Opulent Accents, Sculpted Floral Beige Relief - Antonina Vella Wallpaper
Ma35531 | Opulent Accents, Sculpted Floral Beige Relief - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35531 |
| Pattern Name | Sculpted Floral Beige Relief |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |
Original: $212.50
-65%$212.50
$74.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35531 |
| Pattern Name | Sculpted Floral Beige Relief |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |
























