Ma35532 | Opulent Accents, Sculpted Floral Gold Relief - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35532 |
| Pattern Name | Sculpted Floral Gold Relief |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ma35532 | Opulent Accents, Sculpted Floral Gold Relief - Antonina Vella Wallpaper
Ma35532 | Opulent Accents, Sculpted Floral Gold Relief - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35532 |
| Pattern Name | Sculpted Floral Gold Relief |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35532 |
| Pattern Name | Sculpted Floral Gold Relief |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.5 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
























