Ma35807 | Opulent Accents, Starfall Grey Metallic Ikat - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35807 |
| Pattern Name | Starfall Grey Metallic Ikat |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ma35807 | Opulent Accents, Starfall Grey Metallic Ikat - Antonina Vella Wallpaper
Ma35807 | Opulent Accents, Starfall Grey Metallic Ikat - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35807 |
| Pattern Name | Starfall Grey Metallic Ikat |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35807 |
| Pattern Name | Starfall Grey Metallic Ikat |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
























