Ma35838 | Opulent Accents, Indra Teal Striated - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35838 |
| Pattern Name | Indra Teal Striated |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ma35838 | Opulent Accents, Indra Teal Striated - Antonina Vella Wallpaper
Ma35838 | Opulent Accents, Indra Teal Striated - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35838 |
| Pattern Name | Indra Teal Striated |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA35838 |
| Pattern Name | Indra Teal Striated |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
























