MUR399M | Origin Murals, Birds, Fruit and Foliage - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR399M |
| Pattern Name | Birds, Fruit and Foliage |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Black |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


MUR399M | Origin Murals, Birds, Fruit and Foliage - Brewster Wallpaper
MUR399M | Origin Murals, Birds, Fruit and Foliage - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR399M |
| Pattern Name | Birds, Fruit and Foliage |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Black |
| Theme | Animals |
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR399M |
| Pattern Name | Birds, Fruit and Foliage |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Black |
| Theme | Animals |

















