Ncw3773-01 | Birdcage Walk Peony Place - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW3773-01 |
| Pattern Name | Birdcage Walk Peony Place |
| WEIGHT GSM | 0.8100000000000001 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw3773-01 | Birdcage Walk Peony Place - Nina Campbell Wallpaper
Ncw3773-01 | Birdcage Walk Peony Place - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW3773-01 |
| Pattern Name | Birdcage Walk Peony Place |
| WEIGHT GSM | 0.8100000000000001 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW3773-01 |
| Pattern Name | Birdcage Walk Peony Place |
| WEIGHT GSM | 0.8100000000000001 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |

















