Ncw4010-04 | Lombardia Farfalla - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4010-04 |
| Pattern Name | Lombardia Farfalla |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Insects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4010-04 | Lombardia Farfalla - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4010-04 | Lombardia Farfalla - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4010-04 |
| Pattern Name | Lombardia Farfalla |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Insects |
Original: $292.00
-65%$292.00
$102.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4010-04 |
| Pattern Name | Lombardia Farfalla |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Insects |






















