Ncw4020-06 | Sylvana Swan Lake - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4020-06 |
| Pattern Name | Sylvana Swan Lake |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68.5 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4020-06 | Sylvana Swan Lake - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4020-06 | Sylvana Swan Lake - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4020-06 |
| Pattern Name | Sylvana Swan Lake |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68.5 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4020-06 |
| Pattern Name | Sylvana Swan Lake |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68.5 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |

















