Ncw4102-05 | Woodsford Boxgrove Black/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4102-05 |
| Pattern Name | Woodsford Boxgrove Black/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 1 (½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4102-05 | Woodsford Boxgrove Black/Gold - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4102-05 | Woodsford Boxgrove Black/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4102-05 |
| Pattern Name | Woodsford Boxgrove Black/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 1 (½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |
Original: $280.00
-65%$280.00
$98.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4102-05 |
| Pattern Name | Woodsford Boxgrove Black/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 1 (½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |











