Ncw4151-05 | Rosslyn Torosay Gold/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4151-05 |
| Pattern Name | Rosslyn Torosay Gold/Taupe |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 30.5 (12) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4151-05 | Rosslyn Torosay Gold/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4151-05 | Rosslyn Torosay Gold/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4151-05 |
| Pattern Name | Rosslyn Torosay Gold/Taupe |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 30.5 (12) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4151-05 |
| Pattern Name | Rosslyn Torosay Gold/Taupe |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 30.5 (12) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Trellis |











