Ncw4152-02 | Rosslyn Lochwood Charcoal/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4152-02 |
| Pattern Name | Rosslyn Lochwood Charcoal/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4152-02 | Rosslyn Lochwood Charcoal/Gold - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4152-02 | Rosslyn Lochwood Charcoal/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4152-02 |
| Pattern Name | Rosslyn Lochwood Charcoal/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4152-02 |
| Pattern Name | Rosslyn Lochwood Charcoal/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Gold |
| Theme | Trees |











