Ncw4105-01 | Woodsford Auborn White/Blue - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4105-01 |
| Pattern Name | Woodsford Auborn White/Blue |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4105-01 | Woodsford Auborn White/Blue - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4105-01 | Woodsford Auborn White/Blue - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4105-01 |
| Pattern Name | Woodsford Auborn White/Blue |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Original: $280.00
-65%$280.00
$98.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4105-01 |
| Pattern Name | Woodsford Auborn White/Blue |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















