Ncw4156-06 | Rosslyn Montrose Black/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4156-06 |
| Pattern Name | Rosslyn Montrose Black/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4156-06 | Rosslyn Montrose Black/Gold - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4156-06 | Rosslyn Montrose Black/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4156-06 |
| Pattern Name | Rosslyn Montrose Black/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4156-06 |
| Pattern Name | Rosslyn Montrose Black/Gold |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Damask |






















