Ncw4182-02 | Cathay Penglai Charcoal/Sage/Coral - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4182-02 |
| Pattern Name | Cathay Penglai Charcoal/Sage/Coral |
| WEIGHT GSM | 1.133 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4182-02 | Cathay Penglai Charcoal/Sage/Coral - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4182-02 | Cathay Penglai Charcoal/Sage/Coral - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4182-02 |
| Pattern Name | Cathay Penglai Charcoal/Sage/Coral |
| WEIGHT GSM | 1.133 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Original: $358.00
-65%$358.00
$125.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4182-02 |
| Pattern Name | Cathay Penglai Charcoal/Sage/Coral |
| WEIGHT GSM | 1.133 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |

















