Ncw4202-06 | Fontibre Estella Shell Pink/Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4202-06 |
| Pattern Name | Fontibre Estella Shell Pink/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.375 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4202-06 | Fontibre Estella Shell Pink/Silver - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4202-06 | Fontibre Estella Shell Pink/Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4202-06 |
| Pattern Name | Fontibre Estella Shell Pink/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.375 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4202-06 |
| Pattern Name | Fontibre Estella Shell Pink/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.375 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |




















