Ncw4205-04 | Fontibre Barbary Toile Coral Red - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4205-04 |
| Pattern Name | Fontibre Barbary Toile Coral Red |
| WEIGHT GSM | 0.903 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4205-04 | Fontibre Barbary Toile Coral Red - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4205-04 | Fontibre Barbary Toile Coral Red - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4205-04 |
| Pattern Name | Fontibre Barbary Toile Coral Red |
| WEIGHT GSM | 0.903 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Animals |
Original: $328.00
-65%$328.00
$114.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4205-04 |
| Pattern Name | Fontibre Barbary Toile Coral Red |
| WEIGHT GSM | 0.903 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Animals |

















