Ncw4205-05 | Fontibre Barbary Toile Charcoal - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4205-05 |
| Pattern Name | Fontibre Barbary Toile Charcoal |
| WEIGHT GSM | 0.903 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4205-05 | Fontibre Barbary Toile Charcoal - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4205-05 | Fontibre Barbary Toile Charcoal - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4205-05 |
| Pattern Name | Fontibre Barbary Toile Charcoal |
| WEIGHT GSM | 0.903 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4205-05 |
| Pattern Name | Fontibre Barbary Toile Charcoal |
| WEIGHT GSM | 0.903 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |

















