Ncw4207-03 | Fontibre Fontibre Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4207-03 |
| Pattern Name | Fontibre Fontibre Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 0.997 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4207-03 | Fontibre Fontibre Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4207-03 | Fontibre Fontibre Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4207-03 |
| Pattern Name | Fontibre Fontibre Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 0.997 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4207-03 |
| Pattern Name | Fontibre Fontibre Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 0.997 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















