Ncw4270-04 | Coromandel Teal/Green/Lime - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4270-04 |
| Pattern Name | Coromandel Teal/Green/Lime |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 43.5 (17) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4270-04 | Coromandel Teal/Green/Lime - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4270-04 | Coromandel Teal/Green/Lime - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4270-04 |
| Pattern Name | Coromandel Teal/Green/Lime |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 43.5 (17) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4270-04 |
| Pattern Name | Coromandel Teal/Green/Lime |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 43.5 (17) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |




















