Ncw4354-05 | Les Indiennes Garance Black - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4354-05 |
| Pattern Name | Les Indiennes Garance Black |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 33 (13) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4354-05 | Les Indiennes Garance Black - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4354-05 | Les Indiennes Garance Black - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4354-05 |
| Pattern Name | Les Indiennes Garance Black |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 33 (13) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Global |
Original: $334.00
-65%$334.00
$116.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4354-05 |
| Pattern Name | Les Indiennes Garance Black |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 33 (13) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Global |






















