Ncw4356-02 | Les Indiennes Fortoiseau Ivory/Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4356-02 |
| Pattern Name | Les Indiennes Fortoiseau Ivory/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.47 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4356-02 | Les Indiennes Fortoiseau Ivory/Silver - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4356-02 | Les Indiennes Fortoiseau Ivory/Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4356-02 |
| Pattern Name | Les Indiennes Fortoiseau Ivory/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.47 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4356-02 |
| Pattern Name | Les Indiennes Fortoiseau Ivory/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.47 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |

















