Ncw4390-05 | Ashdown Pomegranate Trail Red - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4390-05 |
| Pattern Name | Ashdown Pomegranate Trail Red |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4390-05 | Ashdown Pomegranate Trail Red - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4390-05 | Ashdown Pomegranate Trail Red - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4390-05 |
| Pattern Name | Ashdown Pomegranate Trail Red |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Original: $332.00
-65%$332.00
$116.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4390-05 |
| Pattern Name | Ashdown Pomegranate Trail Red |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |

















