Ncw4394-04 | Ashdown Posingford Dove/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4394-04 |
| Pattern Name | Ashdown Posingford Dove/Taupe |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4394-04 | Ashdown Posingford Dove/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4394-04 | Ashdown Posingford Dove/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4394-04 |
| Pattern Name | Ashdown Posingford Dove/Taupe |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4394-04 |
| Pattern Name | Ashdown Posingford Dove/Taupe |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |

















