Ncw4490-01 | Signature Foret Ochre - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4490-01 |
| Pattern Name | Signature Foret Ochre |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 138 (54⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4490-01 | Signature Foret Ochre - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4490-01 | Signature Foret Ochre - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4490-01 |
| Pattern Name | Signature Foret Ochre |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 138 (54⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4490-01 |
| Pattern Name | Signature Foret Ochre |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 138 (54⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |

















