Ncw4491-01 | Signature Almora Pink/Yellow/Sage - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4491-01 |
| Pattern Name | Signature Almora Pink/Yellow/Sage |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 71 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4491-01 | Signature Almora Pink/Yellow/Sage - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4491-01 | Signature Almora Pink/Yellow/Sage - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4491-01 |
| Pattern Name | Signature Almora Pink/Yellow/Sage |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 71 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |
Original: $614.00
-65%$614.00
$214.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4491-01 |
| Pattern Name | Signature Almora Pink/Yellow/Sage |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 71 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |

















