Ncw4491-04 | Signature Almora Indigo/Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4491-04 |
| Pattern Name | Signature Almora Indigo/Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 71 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4491-04 | Signature Almora Indigo/Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4491-04 | Signature Almora Indigo/Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4491-04 |
| Pattern Name | Signature Almora Indigo/Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 71 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4491-04 |
| Pattern Name | Signature Almora Indigo/Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 71 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















