Ncw4493-03 | Signature Petit Dapuri Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4493-03 |
| Pattern Name | Signature Petit Dapuri Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4493-03 | Signature Petit Dapuri Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4493-03 | Signature Petit Dapuri Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4493-03 |
| Pattern Name | Signature Petit Dapuri Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4493-03 |
| Pattern Name | Signature Petit Dapuri Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |




















