Ncw4591-02 | Honfleur Castellane Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4591-02 |
| Pattern Name | Honfleur Castellane Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4591-02 | Honfleur Castellane Aqua - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4591-02 | Honfleur Castellane Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4591-02 |
| Pattern Name | Honfleur Castellane Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4591-02 |
| Pattern Name | Honfleur Castellane Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















