P2017104-317 | Mille Fleur Wp, Pink Animals - Lee Jofa Wallpaper - P2017104.317.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2017104.317.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Wp |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 24" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 24" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 95%;OTHER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2017104-317 | Mille Fleur Wp, Pink Animals - Lee Jofa Wallpaper - P2017104.317.0
P2017104-317 | Mille Fleur Wp, Pink Animals - Lee Jofa Wallpaper - P2017104.317.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2017104.317.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Wp |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 24" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 24" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 95%;OTHER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2017104.317.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Wp |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 24" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 24" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 95%;OTHER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Animals |

















