P2023119-319 | Hazelwood Paper, Multi Color Jacobean - Lee Jofa Wallpaper - P2023119.319.0
Price and sold by the 11 yard Roll.
View Lee Jofa Wallpaper Pattern P2023119.319.0 pattern name Hazelwood Paper from the collection Whitley Hall Wallcovering. Enjoy this MULTI Jacobean Wallpaper. Samples available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2023119.319.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 46.8" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2023119-319 | Hazelwood Paper, Multi Color Jacobean - Lee Jofa Wallpaper - P2023119.319.0
P2023119-319 | Hazelwood Paper, Multi Color Jacobean - Lee Jofa Wallpaper - P2023119.319.0
Price and sold by the 11 yard Roll.
View Lee Jofa Wallpaper Pattern P2023119.319.0 pattern name Hazelwood Paper from the collection Whitley Hall Wallcovering. Enjoy this MULTI Jacobean Wallpaper. Samples available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2023119.319.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 46.8" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |
$637.50
P2023119-319 | Hazelwood Paper, Multi Color Jacobean - Lee Jofa Wallpaper - P2023119.319.0—
$637.50
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 11 yard Roll.
View Lee Jofa Wallpaper Pattern P2023119.319.0 pattern name Hazelwood Paper from the collection Whitley Hall Wallcovering. Enjoy this MULTI Jacobean Wallpaper. Samples available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2023119.319.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 46.8" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |







