W0198/01 | Sizergh, Multi Color Jacobean - Clarke And Clarke Wallpaper
Price and sold by the 11 yard Roll.
Looking for Clarke And Clarke Wallpaper Pattern number W0198/01 pattern name Sizergh from the collection Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering. Enjoy this BLUSH SAGE WP Jacobean Wallpaper. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0198/01 |
| Pattern Name | Sizergh |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0198/01 | Sizergh, Multi Color Jacobean - Clarke And Clarke Wallpaper
W0198/01 | Sizergh, Multi Color Jacobean - Clarke And Clarke Wallpaper
Price and sold by the 11 yard Roll.
Looking for Clarke And Clarke Wallpaper Pattern number W0198/01 pattern name Sizergh from the collection Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering. Enjoy this BLUSH SAGE WP Jacobean Wallpaper. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0198/01 |
| Pattern Name | Sizergh |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |
$66.70
Original: $190.58
-65%W0198/01 | Sizergh, Multi Color Jacobean - Clarke And Clarke Wallpaper—
$190.58
$66.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 11 yard Roll.
Looking for Clarke And Clarke Wallpaper Pattern number W0198/01 pattern name Sizergh from the collection Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering. Enjoy this BLUSH SAGE WP Jacobean Wallpaper. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0198/01 |
| Pattern Name | Sizergh |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |







