W0161/04 | Regale, Orange Jacobean - Clarke And Clarke Wallpaper
Price and sold by the 11 yard Roll.
Shop Clarke And Clarke Wallpaper Item# W0161/04 pattern name Regale from the collection Clarke & Clarke Marianne Wallcovering. Enjoy this RUSSET GILVER WP Jacobean Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0161/04 |
| Pattern Name | Regale |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 10.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0161/04 | Regale, Orange Jacobean - Clarke And Clarke Wallpaper
W0161/04 | Regale, Orange Jacobean - Clarke And Clarke Wallpaper
Price and sold by the 11 yard Roll.
Shop Clarke And Clarke Wallpaper Item# W0161/04 pattern name Regale from the collection Clarke & Clarke Marianne Wallcovering. Enjoy this RUSSET GILVER WP Jacobean Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0161/04 |
| Pattern Name | Regale |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 10.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Jacobean |
$62.29
Original: $177.98
-65%W0161/04 | Regale, Orange Jacobean - Clarke And Clarke Wallpaper—
$177.98
$62.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 11 yard Roll.
Shop Clarke And Clarke Wallpaper Item# W0161/04 pattern name Regale from the collection Clarke & Clarke Marianne Wallcovering. Enjoy this RUSSET GILVER WP Jacobean Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0161/04 |
| Pattern Name | Regale |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 10.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Jacobean |







