P2025120-415 | Whitley Hall Wp Pnl, Light Blue Animals - Lee Jofa Wallpaper - P2025120.415.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025120.415.0 |
| Pattern Name | Whitley Hall Wp Pnl |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 143.7" |
| Horz. Repeat | 54" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 49%;OTHER - 39%;POLYESTER - 12% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SUN |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025120-415 | Whitley Hall Wp Pnl, Light Blue Animals - Lee Jofa Wallpaper - P2025120.415.0
P2025120-415 | Whitley Hall Wp Pnl, Light Blue Animals - Lee Jofa Wallpaper - P2025120.415.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025120.415.0 |
| Pattern Name | Whitley Hall Wp Pnl |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 143.7" |
| Horz. Repeat | 54" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 49%;OTHER - 39%;POLYESTER - 12% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SUN |
| Theme | Animals |
Original: $1,289.93
-65%$1,289.93
$451.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025120.415.0 |
| Pattern Name | Whitley Hall Wp Pnl |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 143.7" |
| Horz. Repeat | 54" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 49%;OTHER - 39%;POLYESTER - 12% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SUN |
| Theme | Animals |

















