P2025122-330 | Harper Paper, Teal Floral - Lee Jofa Wallpaper - P2025122.330.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025122.330.0 |
| Pattern Name | Harper Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 41.7" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPERWEAVE - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Teal |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025122-330 | Harper Paper, Teal Floral - Lee Jofa Wallpaper - P2025122.330.0
P2025122-330 | Harper Paper, Teal Floral - Lee Jofa Wallpaper - P2025122.330.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025122.330.0 |
| Pattern Name | Harper Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 41.7" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPERWEAVE - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Teal |
| Theme | Floral |
Original: $1,614.38
-65%$1,614.38
$565.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025122.330.0 |
| Pattern Name | Harper Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 41.7" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPERWEAVE - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Teal |
| Theme | Floral |




















