P446/01 | Fioravanti Espresso - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | P446-01 |
| Pattern Name | Fioravanti Espresso |
| WEIGHT GSM | 205 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 72cm (28 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P446/01 | Fioravanti Espresso - Designer Guild Wallpaper
P446/01 | Fioravanti Espresso - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | P446-01 |
| Pattern Name | Fioravanti Espresso |
| WEIGHT GSM | 205 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 72cm (28 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | P446-01 |
| Pattern Name | Fioravanti Espresso |
| WEIGHT GSM | 205 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 72cm (28 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Black |
| Theme | Damask |






















