P602110211 | Outshine, Titanium - Donghia Wallpaper - P6021102.011.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021102.011.0 |
| Pattern Name | Outshine |
| Collection | Donghia I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P602110211 | Outshine, Titanium - Donghia Wallpaper - P6021102.011.0
P602110211 | Outshine, Titanium - Donghia Wallpaper - P6021102.011.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021102.011.0 |
| Pattern Name | Outshine |
| Collection | Donghia I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021102.011.0 |
| Pattern Name | Outshine |
| Collection | Donghia I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












