P6021116-8 | Enamelled, Gloss Black - Donghia Wallpaper - P6021116.8.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021116.8.0 |
| Pattern Name | Enamelled |
| Collection | Donghia I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Solid |
| Notes | PRCD BY YRD SLD BY 10 YD RL+1YD INCREMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P6021116-8 | Enamelled, Gloss Black - Donghia Wallpaper - P6021116.8.0
P6021116-8 | Enamelled, Gloss Black - Donghia Wallpaper - P6021116.8.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021116.8.0 |
| Pattern Name | Enamelled |
| Collection | Donghia I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Solid |
| Notes | PRCD BY YRD SLD BY 10 YD RL+1YD INCREMT |
Original: $82.43
-65%$82.43
$28.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021116.8.0 |
| Pattern Name | Enamelled |
| Collection | Donghia I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Solid |
| Notes | PRCD BY YRD SLD BY 10 YD RL+1YD INCREMT |






















