P6021123-106 | Glow Up, Dove - Donghia Wallpaper - P6021123.106.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021123.106.0 |
| Pattern Name | Glow Up |
| Collection | Metropolis Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 39%;POLYESTER - 12% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P6021123-106 | Glow Up, Dove - Donghia Wallpaper - P6021123.106.0
P6021123-106 | Glow Up, Dove - Donghia Wallpaper - P6021123.106.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021123.106.0 |
| Pattern Name | Glow Up |
| Collection | Metropolis Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 39%;POLYESTER - 12% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021123.106.0 |
| Pattern Name | Glow Up |
| Collection | Metropolis Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 39%;POLYESTER - 12% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












